Vereniging

Ki Kong is opgericht op 18 september 2005 door toentertijd instructeur 3de dan Richard Suijker. Op 1 januari 2006 is gekozen voor de formele verenigingsstructuur. Bij eerste oprichting bestond het bestuur uit Carla Vermeulen (voorzitter), Bjorn Lugthart (lid) en Brian van de Berg (lid) en Richard Suijker (penningmeester).

Het bestuur bestaat momenteel uit de volgende leden: Master Richard Suijker, Chantal Govaart (2de dan, buiten dojangse activiteiten), Ed Zwinkels (1ste dan, webmaster).

Ki Kong heeft de volgende Dangraden opgeleid:

WTSDA m/v naam voornaam Huidige graduatie    

datum examen

43176 m Nass Jesper -2 E dan 1-12-2013
44217 v Govaart Chantal -2 E dan 1-7-2016
45177 m Maartense Jasper -2 E dan 1-12-2015
45178 m Prins Sander -2 E dan 1-12-2015
46220 m Zwinkels Ed -1 Cho dan 1-7-2014
46221 m Dijk, van Jaap -1 Cho dan 1-7-2014
47666 m Steekelenburg, van Guido -1 Cho dan 1-12-2015
47667 m Donge, van Rick -1 Cho dan 1-12-2015
47668 m Grootscholte Tim -1 Cho dan 21-6-2014
48224 m Meijer Joey -1 Cho dan 1-7-2016