🎉 Pietenbezoek in onze Dojang! 🎉
Wat een feestelijke week hebben we achter de rug! Net zoals ieder jaar brachten de Pieten ook dit jaar een bezoek aan onze dojang. Maar liefst twee keer werden we verrast door hun vrolijke aanwezigheid!
Op vrijdag 29 november was het meteen raak. Tijdens het eerste uur kwamen de Pieten langs, met zakken vol lekkers Γ©n een flinke dosis enthousiasme. En alsof dat nog niet genoeg was, keerden ze op maandag 2 december terug om samen met onze Tiny Tigers te trainen. 🐯
Bij binnenkomst strooiden de Pieten natuurlijk rijkelijk pepernoten in alle hoeken van de dojang, tot groot plezier van onze jonge Tang Soo Doβers. Samen met de Pieten werden de nieuwste technieken geoefend en speelden we de leukste spelletjes. Zelfs de Pieten deden fanatiek mee, al was hun balans hier en daar nog wat wiebelig! 😄
Als kers op de taart kregen alle aanwezige kinderen een heerlijke speculaas-Sinterklaas als afsluiter. De sfeer was fantastisch, en het was prachtig om te zien hoe onze jeugdleden en de Pieten samen plezier maakten.
Dank aan de Pieten voor deze gezellige, onvergetelijke momenten in onze dojang! 🥋💙✨
#TangSooDo #Sinterklaasfeest #TinyTigers #Gezelligheid #Traditie